Festiwal_SloikowZapraszamy Państwa do udziału w  wydarzeniu jakim jest FESTIWAL SŁOIKÓW ŚWIATA 25-27 września  2015 r.  oraz inauguracji Muzeum Słoików Świata, 04. września br. w Muzeum Techniki i Przemysłu w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Jest to wydarzenie bezprecedensowe nie tylko w historii Warszawy, ale w przestrzeni Polski  i świata, ma wymiar społeczny, polityczny, gospodarczy, kulturowy i wizerunkowy.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie mediów tematem związanym ze Słoikami, udział w tej inicjatywie daje Państwu możliwość dotarcia  z ofertą firmy i jej usługach do maksymalnie szerokiego grona odbiorców.

Wszystko to, co związane jest ze Słoikiem, stanowi dziś jedno z bardziej  skutecznych narzędzi promocji i reklamy. Już sama zapowiedź inauguracji w kwietniu 2014 roku, zbierania eksponatów do Muzeum Słoików Świata oraz organizacji Festiwalu Słoików Świata spotkała się z wielkim zainteresowaniem mediów.

Chwytliwy i nośny w polskim społeczeństwie temat Wspólnoty Słoikowej oraz rosnąca potrzeba niestandardowych form promocji, to gwarancja sukcesu.

Zwróciliśmy się o patronaty do Prezydenta Elekta, Ministra Gospodarki, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Ochrony Środowiska, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Prezydent Miasta Warszawy.

O patronaty medialne poprosiliśmy TVP, Polskie Radio,  Newsweek Polska, Gazetę Wyborczą oraz media  regionalne i lokalne z całego kraju.

Dzięki własnemu serwisowi  prasowemu oraz  prowadzonej kampanii informacyjnej  skierowanej  do mediów oraz potencjalnych odwiedzających liczymy na udział w trzydniowym  Festiwalu Słoików Świata ponad 10 000 osób.

Dodatkowych informacji udzielają:
Adrian Kołodziejczyk,  tel. +48 22 297 66 25, e-mail: ak@festiwale.co
Cezary Kopczyński, tel. +48 22 297 66 24, e-mail: ck@festiwale.co
Anna Zapadka, tel. +48 22 630 97 01, e-mail: sekretariat@wig.waw.pl

Muzeum_sloikowFestiwalowi Słoików Świata towarzyszyć będzie ekspozycja Muzeum Słoików Świata. Zbiory tego muzeum powiększają cię z dnia na dzień. Już dzisiaj mogą zadziwiać różnorodnością wzorów, pomysłów i dekoracji; jednego z najpopularniejszych i najniezbędniejszych przedmiotów naszego codziennego użytku. Zbiory muzeum przez trzy dni festiwalowe dzielnie i z radością uzupełniały dzieci zaangażowane w malowanie szklanych opakowań.

Dzieci chętnie angażują się w sztukę malowania na szkle słoikowym.  Dorośli będą mogli w tym czasie oglądać i nabywać wszelkiego rękodzieła: Made in Chałupa Kurpiowska lub Mazowiecka. Było niemal wszystko, co w kuchni jest potrzebne: stolnice, solniczki, młynki do ziaren, warząchwie, kopyści, szalenie przydatne w każdym domu. Ale były też nieśmiertelne ptaki na patyku i wiele innych, różnorakich zabawek i urządzeń.

Pierwszy Festiwal Słoików Świata  cieszył się dużym zainteresowaniem mediów. Aż 86. redakcji, ogólnopolskich regionalnych, lokalnych i polonijnych objęło festiwal swym patronatem.

Patronaty honorowe sprawowali: Janusz Piechociński – Wicepremier i Minister Gospodarki, Marek Sawicki – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Radosław Szatkowski – Prezes Agencji Rynku Rolnego, Związek Powiatów Polski, Partner Główny – sieć sklepów Biedronka, Patronat Medialny Honorowy – TVP 1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *