Zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniu jakim jest FESTIWAL SŁOIKÓW ŚWIATA, który odbędzie się w dniach 25-27 września 2015 r. Muzeum Techniki i Przemysłu mieszczącym się w Pałacu Kultury i Nauki   oraz ekspozycji  Muzeum Słoików Świata. Jest to wydarzenie bezprecedensowe nie tylko w historii Warszawy, ale w przestrzeni Polski  i świata, ma wymiar społeczny, gospodarczy, kulturowy i wizerunkowy.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie mediów, udział w tej inicjatywie daje Państwu pewność dotarcia z informacją o firmie i jej usługach do maksymalnie szerokiego grona odbiorców.

Wszystko to, co związane jest ze Słoikiem, stanowi dziś jedno z bardziej skutecznych narzędzi promocji i reklamy. Już sama zapowiedź inauguracji zbierania eksponatów do Muzeum Słoików Świata oraz organizacji Festiwalu Słoików Świata spotkała się z wielkim zainteresowaniem ogólnopolskich mediów.

Chwytliwy i nośny w polskim społeczeństwie temat Wspólnoty Słoikowej oraz rosnąca potrzeba niestandardowych form promocji, to gwarancja sukcesu.

Dodatkowych informacji udzielają:
Adrian Kołodziejczyk,  tel. +48 22 297 66 25, e-mail: ak@festiwale.co
Cezary Kopczyński, tel. +48 22 297 66 24, e-mail: ck@festiwale.co
Anna Zapadka, tel. +48 22 630 97 01, e-mail: sekretariat@wig.waw.pl